Про нас

Про нас

Громадська організація „Центр освітнього моніторингу” (ЦОМ) створена у 2004 році для сприяння розвитку освіти і науки в Україні.

Організація утворена на засадах індивідуального членства, яке є добровільним.  Постійно діючим центральним статутним органом ГО є Правління. ЦОМ діє на засадах законності та самоврядування відповідно до Конституції та чинного законодавства України.

Громадська організація має на меті сприяти реалізації освітньої політики в Україні та науково-освітніх програм; підтримувати освітні реформи спрямовані на забезпечення рівного доступу до якісної освіти; сприяти розвитку моніторингу досліджень в Україні та здійснювати моніторинг процесів, що відбуваються у царині освіти.

 Минплита ППЖ-200 ГОСТ 22950-95 В качестве утеплителя в малоэтажном строительстве. Плиты минераловатные повышенной жесткости на синтетическом связующем Марки ППЖ-200 ГОСТ 22950-95 изготовлены с использованием гидрофобизирующих добавок и, поэтому, являются неблагоприятной средой для образования плесневых и других грибков. Минераловатные теплоизоляционные плиты имеют плотную волокнистую структуру, низкую теплопроводность и относятся к трудносгораемым материалам.f2e510a2