В Азербайджані, за гроші Світового банку, перейдуть на 12-річну систему освіти

В Азербайджані буде підготовлений план по переходу на 12-річну систему освіти. План буде підготовлений в рамках другого проекту з розвитку освітнього сектора, здійснюваного урядом Азербайджану спільно зі Світовим банком, повідомили в міністерстві освіти.

Кошти на оплату витрат за проектом надані уряду Азербайджану Світовим банком. Частину коштів планується витратити на консалтингові послуги, за допомогою яких міністерству освіти буде наданий точний аналіз проблем та можливостей, пов’язаних з переходом з 11-річної на 12-річну систему освіти, пояснили у відомстві.

На основі проведених досліджень та їх результатів будуть дані рекомендації щодо подальшої діяльності. Термін реалізації послуг – 12 місяців.

Нагадаємо, згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2000 року № 1717 у 2001 році розпочався поступовий перехід загальноосвітніх навчальних закладів на новий зміст, структуру і 12-річний термін навчання. Але в 2010 році українські школи знову повернулися до 11-річної системи освіти. Перший випуск учнів, які відучилися б 12 років, повинен був відбутися в цьому році.

За матеріалами: Наголос

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

CAPTCHA image
*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

 Светодиодные светильники для: производства, улицы, офиса, жкх Реализация продукции заказчикам из других регионов РФ, а также стран ближнего зарубежья. Производство первых светодиодных светильников на заводе запущено в 2007 году. На сегодняшний день светильники плотно заняли нишу «цена–качество–надежность».f2e510a2