Архів місяця: Травень 2013

МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «СВІТЛО І ТІНІ УКРАЇНСЬКОГО РАДЯНСЬКОГО ІСТОРІОПИСАННЯ» ТА КРУГЛИЙ СТІЛ «ВИКЛАДАННЯ БОЛЬОВИХ ТОЧОК ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ХХ СТОЛІТТЯ У ШКОЛАХ»

22–23 травня 2013 р. у м. Києві в Інституті історії України НАН України відбулися міжнародна наукова конференція, присвячена українському радянському історіописанню, та круглий стіл із проблем висвітлення контраверсійних подій і явищ історії України ХХ ст. у навчальній літературі для загальноосвітніх … finish reading МІЖНАРОДНА НАУКОВА КОНФЕРЕНЦІЯ «СВІТЛО І ТІНІ УКРАЇНСЬКОГО РАДЯНСЬКОГО ІСТОРІОПИСАННЯ» ТА КРУГЛИЙ СТІЛ «ВИКЛАДАННЯ БОЛЬОВИХ ТОЧОК ІСТОРІЇ УКРАЇНИ ХХ СТОЛІТТЯ У ШКОЛАХ»

image

Чи готові випускники до дорослого життя?

Випускникам українських шкіл часто важко визначитися зі своїм дорослим життям, зізнаються вони Радіо Свобода в день останнього дзвінка. В частині українських шкіл, окрім викладання звичних предметів, вже займаються психологічною підготовкою та професійною орієнтацією учнів. Експерти ж пропонують змінювати саму систему … finish reading Чи готові випускники до дорослого життя?

image

Міжнародна конференція та експертний круглий стіл з проблем (на тему) репрезентації радянського минулого в шкільній історії та громадянського виховання

22–23 травня 2013 р. з 10-00 до 19-00 у Києві в Інституті історії України НАН України (вул. М.Грушевського, буд.4, 6-й поверх, зал засідань Інституту історії України) відбуватимуться міжнародна наукова конференція «Світло й тіні українського радянського історіописання» та круглий стіл «Викладання … finish reading Міжнародна конференція та експертний круглий стіл з проблем (на тему) репрезентації радянського минулого в шкільній історії та громадянського виховання

image

Експертна оцінка ЦОМ проекту Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів основної школи

Експерти Центру освітнього моніторингу проаналізували проект, розміщений на офіційному сайті МОН України для громадського обговорення.

image

Правда про війну від Дмитра Табачника: радянська історія замість української?

Міністр освіти і науки Дмитро Табачник заявляє, що йому вдалось повернути правду про війну в підручники. Між тим, серед істориків багато тих, хто вважає, що замість української історії міністр освіти повернув радянську. Відтак історики наполягають на тому, щоб повернути до … finish reading Правда про війну від Дмитра Табачника: радянська історія замість української?

image

Вступникам доведеться готувати не знання, а гаманці

Для участі в Зовнішньому незалежному оцінюванні зареєстровані 322 тис. 133 абітурієнти. З них 98% складатимуть тест з української мови та літератури, 61% — математики, 60% — історії України. Вступник має право здати щонайбільше чотири предмети. Тестування пройде з 3-го до … finish reading Вступникам доведеться готувати не знання, а гаманці

image
 f2e510a2