Архів місяця: Березень 2013

В Азербайджані, за гроші Світового банку, перейдуть на 12-річну систему освіти

В Азербайджані буде підготовлений план по переходу на 12-річну систему освіти. План буде підготовлений в рамках другого проекту з розвитку освітнього сектора, здійснюваного урядом Азербайджану спільно зі Світовим банком, повідомили в міністерстві освіти.

image

Закон про вищу освіту: коли чекати ухвалення?

Співавтор скандального законопроекту про вищу освіту Сергій Ківалов розповів Радіо Свобода, що не виключає можливості удосконалення провладного проекту закону з урахуванням кращих напрацювань інших, якщо його проголосують у першому читанні. Між тим освітяни та експерти досі не можуть дійти єдиної … finish reading Закон про вищу освіту: коли чекати ухвалення?

image

Власний погляд: Про систему освіти та її якість

Учасники програми: Павло Полянський, директор Центру освітнього моніторингу, Станіслав Ніколаєнко, міністр освіти і науки України 2005-2007 рр., Олег Єресько, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України.

image

СТЕНОГРАМА комітетських слухань на тему: “Про законодавче забезпечення розвитку вищої освіти в Україні”

СТЕНОГРАМА комітетських слухань на тему: “Про законодавче забезпечення розвитку вищої освіти в Україні”

image

Українським дітям хочуть заборонити перегляд новин та дозволити лише “білі сайти”

Якими методами слід боротися з пропагандою насильства та шкідливих звичок в інформаційному просторі, аби убезпечити від цього впливу українських підлітків, ТСН.ua дізнався у педагогів та психологів.

image
 f2e510a2