Архів місяця: Січень 2013

Відмова від ЗНО поверне хабарі та перекриє доступ у вузи талановитим дітям

Експерти та студенти розкритикували ініціативу Ігоря Калєтніка повернутись до складання вступних іспитів у вузи.

image

Кому муляє рівний доступ до освіти?

Система ЗНО, котру підтримує близько половини українців, потребує розвитку, а не скасування, вважають експерти

image

ЗНО не можна скасовувати – нардепи і експерти

На думку експертів, скасування ЗНО знову повернуло б корупційні схеми під час вступу до вишів і обмежило би права абітурієнтів.

image

Прес-реліз: Кому і чому заважає ЗНО: роль незалежного оцінювання в українській освіті

14 січня відбувся круглий стіл на тему «Кому і чому заважає ЗНО: роль незалежного оцінювання в українській освіті». Питання постало після заяв віце-спікера Ігоря Калєтніка щодо необхідності скасування зовнішнього незалежного оцінювання. Під час круглого столу експерти та представники студентських організацій … finish reading Прес-реліз: Кому і чому заважає ЗНО: роль незалежного оцінювання в українській освіті

image

Павло Полянський розповів про приховані загрози відміни незалежного тестування

Голова правління Центру освітнього моніторингу Павло Полянський зазначив, що скасування зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) й повернення до вступних екзаменів остаточно поховає залишки рівного доступу до вищої освіти й спричинить системні згубні наслідки.

image

«Кому і чому заважає ЗНО: роль незалежного оцінювання в українській освіті»

В понеділок, 14 січня, об 11:00 в приміщенні прес-центру Укрінформ відбудеться круглий стіл на тему “Кому і чому заважає ЗНО: роль незалежного оцінювання в українській освіті”. Організатор – фонд “Демократичні ініціативи” імені Ілька Кучеріва.

image

Полянський: Повернення до вступних іспитів – це повернення до прикритої форми хабарництва при вступі до вищих навчальних закладів

Новий законопроект «Про вищу освіту» консервує радянську систему і знову закриває шлях дітям з бідних родин до вищих навчальних закладів, повертаючи українську освіту до системи хабарництва. Про це сказав Павло Полянський, голова правління ГО «Центр освітнього моніторингу», екс-заступник міністра освіти.

image
 f2e510a2