Архів місяця: Грудень 2012

Прес-реліз: Презентація посібника про дотримання толерантності в підручниках з історії

27 грудня в прес-центрі Укрінформу відбулась презентація книжки з історії «Проблеми толерантності. Методичний посібник для авторів та редакторів видавництв» за участі Павла Полянського, голови правління Центру освітнього моніторингу, та Олександра Андрощука, менеджера Освітньої програми МФ «Відродження».

image

Доленосні реформи пройшли повз українську освіту

Рік, що минає, запам’ятався педагогам спробами МОН підім’яти все під себе, студентськими акціями та створенням групи у Facebook

image

Експертна оцінка проекту Концепції громадянської освіти та виховання в Україні

Експерти Центру освітнього моніторингу проаналізували проект Концепції громадянської освіти та виховання, який розміщений на офіційному веб-сайті МОНмолодьспорту України для громадського обговорення. Проект Концепції громадянської освіти та виховання в Україні повинен бути базовим документом, який би охоплював питання загального теоретичного характеру: … finish reading Експертна оцінка проекту Концепції громадянської освіти та виховання в Україні

image

Прес-анонс: “Презентація посібника про дотримання толерантності в підручниках з історії”

У четвер, 27 грудня 2012 року, о 14 год. відбудеться презентація книги «Підручник з історії: проблеми толерантності. Методичний посібник для авторів та редакторів видавництв». Книга була підготовлена експертами, залученими громадською організацією «Центр освітнього моніторингу» в рамках проекту «Школа толерантності: історія … finish reading Прес-анонс: “Презентація посібника про дотримання толерантності в підручниках з історії”

image

Оцінки від чужих

Україна вдруге взяла участь у міжнародному рейтингу якості освіти TIMSS-2011

image

Прес-анонс: “Презентація “ТОП-освіта – 2012″

В середу, 26 грудня 2012 року, в прес-центрі Укрінформу об 11:00 відбудеться презентація «Топ-освіта – 2012», присвячена експертному оцінюванні основних подій в галузі освіти, що відбулися у 2012 році.

image

Запрошуємо взяти участь в опитуванні “ТОП-освіта 2012″

Громадські організації «Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти» та «Центр освітнього моніторингу» запрошують Вас взяти участь в експертному оцінюванні основних подій в галузі освіти, що відбулися у 2012 році, – «Топ-освіта 2012».

image

Інформація про навчальну програму для молодих спеціалістів з України

Petro Jacyk Visiting Scholar Program: Call for Applications

image

ЦТТ запрошує до обговорення системи освітніх індикаторів

Експертами МБО «Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти» розроблена «Система освітніх індикаторів для оцінювання стану функціонування та якості загальної середньої освіти в Україні».

image

Повідомлення Громадянського проекту «Освітня платформа» в зв’язку з проведенням VI Всеукраїнського відкритого форуму «Шкільна освіта в контексті національної безпеки: український вимір»

Останнім часом набула поширення, зокрема на офіційній Інтернет-сторінці Руху «Український вибір», інформація про проведення 10 грудня 2012 р. VI Всеукраїнського відкритого форуму «Шкільна освіта в контексті національної безпеки: український вимір», ініціатором та організатором якого зазначено «Українську освітню платформу».

image
 f2e510a2