Архів місяця: Жовтень 2012

Нові правила старої гри

МОНмолодьспорту майже закінчило підготовку умов прийому до вищих навчальних закладів України, за якими будуть вступати абітурієнти у наступному році. ІА «Наголос» проаналізувало зміни і пропонує читачам першими дізнатись, що нового готує вступна кампанія 2013 року.

image

ЕКСПЕРТНИЙ АНАЛІЗ ПРОЕКТУ ПОЛОЖЕННЯ ПРО НАВЧАЛЬНІ КАБІНЕТИ З ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ПРЕДМЕТІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ

Експерти Центру освітнього моніторингу (ЦОМ) проаналізували проект Положення про навчальні кабінети з природничо–математичних предметів загальноосвітніх навчальних закладів, розміщений на офіційному сайті МОНмолодьспорту України для громадського обговорення.

image

ПРОПОЗИЦІЇ ЦЕНТРУ ОСВІТНЬОГО МОНІТОРИНГУ ДО ПРОЕКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ В 2013 РОЦІ

Відгукуючись на зверенння Міністерства освіти і науки, молодів та спорту України щодо внесення зауважень і пропозицій до проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2013 році, розміщеного на офіційному веб-сайті МОНмолодьспорту в рубриці «Громадськае обговорення» , експерти Центру … finish reading ПРОПОЗИЦІЇ ЦЕНТРУ ОСВІТНЬОГО МОНІТОРИНГУ ДО ПРОЕКТУ УМОВ ПРИЙОМУ ДО ВИЩИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ В 2013 РОЦІ

image

Фонд «Відродження» розповів про авгієві стайні громадянської освіти

84% вчителів не готові викладати громадянську освіту без розробки чітких стандартів та вказівок, а шкільні підручники не відображають реалій життя.

image

ЕКСПЕРТНИЙ АНАЛІЗ ЦОМ ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ НЕПЕРЕРВНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ

Експерти Центру освітнього моніторингу (ЦОМ) проаналізували проект Концепції неперервної педагогічної освіти, розміщений на офіційному сайті МОНмолодьспорту України для громадського обговорення.

image

Львівський посібник з історії можна використовувати як додатковий – П. Полянський

Система освіти має функціонувати у рамках єдиного інформаційного простору. У зв’язку з цим необхідно брати за основу навчальну літературу, затверджену грифом МОНмолодьспорту. Про це в коментарі кореспондентові ІА «Наголос» сказав директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

image

Павло Полянський про мову в освіті

Директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський розповів про питання мови в освіті у програмі Власний погляд

image
 f2e510a2