Архів місяця: Вересень 2012

У вчителів переважає знаннєвий підхід до оцінки результатів навчання, – ЦОМ

Про це свідчать результати опитування, метою якого було вивчення думки учнів випускних класів та їх учителів щодо результатів навчання у школі

image

Результати соціологічного дослідження Центру освітнього моніторингу про пріорітети учнів та вчителів щодо цілей шкільної освіти

Глобалізаційні процеси, що відбуваються у світі, спонукають освіту до повсякчасного оновлення й пошуку моделей, які б давали адекватні відповіді на ці виклики.

image

ЗАКОН “ПРО ВИЩУ ОСВІТУ” КРАЩЕ ПРИЙМАТИ В ПЕРІОД МІЖ ПАРЛАМЕНТСЬКИМИ І ПРЕЗИДЕНТСЬКИМИ ВИБОРАМИ

Голова правління ГО “Центр освітнього моніторингу” Павло Полянський під час прес-конференції в Уніані наголосив, що закон про вищу освіту не повинен ухвалюватися у передвиборчий період.

image

Анонс: “Деградація освіти в Україні: хто винен і що робити”

В четвер, 20 вересня, о 10:30 розпочнеться круглий стіл на тему освіти. Учасники заходу говоритимуть про новації Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, ситуацію із розробкою та прийняттям законопроекту «Про вищу освіту», альтернативні джерела фінансування вищої освіти тощо.

image

Павло Полянський про електронний підручник

Як тільки починається навчальний рік, виникає проблема забезпеченості підручниками. У більшості міст їх не вистачає. Тому не перший рік в Україні порушують питання створення електронного навчального посібника. Що це таке і коли його школярі зможуть отримати – розповість Павло Полянський, … finish reading Павло Полянський про електронний підручник

image

Чиказький урок

Досі без належної уваги ЗМІ, зокрема освітянських, залишається подія, котра, без перебільшення, сколихнула американське суспільство напередодні тамтешніх президентських виборів. Уперше за останні чверть століття у Чикаго (штат Іллінойс) розпочався масовий страйк 30 тисяч учителів державних шкіл та допоміжного персоналу. Після … finish reading Чиказький урок

image

Чого навчаться наші діти в школі?

Гроші не врятують українську освіту. Цікаві висновки з розмови Сюмар і Заліщук із політиками та експертами

image

“Виміри життя. Соціум”. 5 вересня. Гості – Володимир Бабенко, Павло Полянський.

Що таке електронний підручник і коли його побачать українські школярі? Яким буде навчання з такими підручниками і хто за це все платитиме?

image

Полянський: боюся, що місцеві депутати складатимуть розклади уроків

Мовний закон може завдати «руйнівного» удару по системі освіти, вважає директор Центру освітнього моніторингу, колишній заступник міністра освіти Павло Полянський.

image

Через закон про мови класи можуть ділити і переводити в інші школи – експерт

Ніхто не знає відповіді на те, як буде впроваджений у школах новий закон про мови. Про це на прес-конференції заявив голова Центру освітнього моніторингу Павло Полянський, передає Gazeta.ua.

image
 f2e510a2