Архів місяця: Серпень 2012

“Мовний закон” загрожує дестабілізацією в системі освіти України, вважає експерт

Прийняття закону про засади державної мовної політики загрожує дестабілізацією в системі освіти, вважає директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський, повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

image

Павло Полянський про реалії, тенденції і виклики освітньої політики в Україні

Павло Полянський, директор Центру освітнього моніторингу, 29 серпня під час прес-конференції в ІА Інтерfакс-Україна, підбив підсумки проекту “Громадський центр аналізу освітньої політики”, що реалізовувався за підтримки Освітньої Програми Міжнародного Фонду «Відродження», а також дав експертну оцінку теперішньому стану та тенденціям … finish reading Павло Полянський про реалії, тенденції і виклики освітньої політики в Україні

image

Прес-анонс: Реалії, тенденції і виклики освітньої політики в Україні

У середу, 29 серпня 2012 року, об 11.00 в приміщенні Інтерфаксу (вул. Рейтарска, 8/5а) відбудеться прес-конференція громадської організації «Центр освітнього моніторингу», присвячена підсумкам реалізації проекту “Громадський центр аналізу освітньої політики”, стану та тенденціям в українській освіті.

image

Ленін у шкільних зошитах – як діагноз українському суспільству

Шкільні зошити, на яких зображені Ленін, Сталін та комуністична символіка, не мають відповідного свідоцтва Міністерства освіти і науки України. Про це заявили в цьому відомстві.

image

Потреби російської меншини у вивченні мови забезпечено, – Полянський

Відкриття шкіл – прерогатива місцевих громад, а не міністерства, – вважає колишній заступник міністра освіти

image

Абитуриенты-льготники: каких специалистов получит Украина

Как в Украине реализуются льготы при поступлении в высшие учебные заведения, у кого они есть в нашей стране, и каких специалистов в итоге получает государство, эксперты рассказали «Главреду».

image

Абітурієнти жалілися на електронні “граблі” і на таємничий ВНЗ Поплавського

ТСН.ua дізнавався, з якими проблемами довелося зіткнутися абітурієнтам під час цьогорічної вступної кампанії, і чому вузи перетворились на супермаркети.

image
 f2e510a2