Архів місяця: Лютий 2012

Нові навчальні плани: аналіз небезпек

Чи є в міносвіти відповіді на всі запитання щодо нових навчальних планів

image

Павло Полянський: Для якості нового закону про вищу освіту найкраще було б, аби він розглядався Верховною Радою нового скликання

Від ідеї «протискування» нового закону про вищу освіту до Верховної Ради в теперішньому її складі слід відмовитись. Так вважає голова правління ГО «Центр освітнього моніторингу» Павло Полянський, який переконаний, що за нинішньої занадто високої політизації цього законопроекту варто було б … finish reading Павло Полянський: Для якості нового закону про вищу освіту найкраще було б, аби він розглядався Верховною Радою нового скликання

image

П’ять загроз, що чатують на ЗНО-2012

Хоч вже рік минув відтоді, як Президент України у своєму посланні до Верховної Ради визначив стандартизоване зовнішнє оцінювання як єдиний критерій вступу до ВНЗ, проте українська освітня політика ні на йоту не наблизилися до виконання цього рішення глави держави.

image

Сьогодні суспільна увага до зовнішнього незалежного оцінювання зменшується, а тому громадськість має бути пильною

Про це заявила Ольга Айвазовська, координатор Громадської мережі ОПОРА, організації, яка чотири роки поспіль здійснює моніторинг зовнішнього незалежного тестування.

image

Проект сируватий — готуйте далі

Уряд відкликає скандальний законопроект про вищу освіту. Проект закону «Про вищу освіту», який викликав бурю протестів в університетському середовищі, уряд вирішив відкликати.

image

Абітурієнте, ви ризикуєте

У понеділок завершилася реєстрація охочих узяти участь у Зовнішньому незалежному оцінюванні–2012. Кількість тих, хто вирішив цьогоріч позмагатися за студентський квиток, наразі ще підраховують. Але чи справедливими будуть ці змагання?

image

Имитация учебы

Чиновники решили ускорить процесс естественного отбора на рынке высшего образования

image

Хід конем від Табачника

На відміну від інших шахових фігур, кінь завжди ходить літерою «Г» — не по прямій, а по ламаній лінії. І це дуже ускладнює спостереження за ним, робить його маневри неочікуваними і навіть підступними. Останнім часом діяльність нашого Міністерства освіти також … finish reading Хід конем від Табачника

image

ЦТТ про стан моніторингу якості освіти

Міжнародна благодійна організація «Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» підготувала аналітичну доповідь про стан моніторингу якості освіти в Україні.

image
 f2e510a2