Архів місяця: Грудень 2011

Привітання з новорічними та різдвяними святами

Центр освітнього моніторингу вітає з Новим роком та Різдвом Христовим!

image

Рік освіти-2011: про що змовчав Табачник

Днями в головному освітянському відомстві України підбивали підсумки року. Дмитро Табачник говорив виключно про досягнення. Якби не знати справжнього стану речей, то можна було б подумати, що за останній рік у нас від дитсадка до вишу – лише благодать і … finish reading Рік освіти-2011: про що змовчав Табачник

image

10 найрезонансніших подій в українській освіті за 2011 рік

Найрезонанснішою подією у сфері української освіти у 2011 році стало дебютне потрапляння двох українських університетів – НТУ “КПІ” та Донецького національного університету – до “ТОП-700” рейтингу кращих університетів світу QS World University Rankings 2011.

image

Corruption in Ukrainian education: the causes, symptoms and ways to overcome

Regional Conference on Fighting Corruption in Education in Eastern Europe and Central Asia, 24-25 November, Bratislava, Pavlo Polianskyi

image

ЦОМ: 2011 РІК В ОСВІТІ: ВИКЛИКИ ТА РЕЗУЛЬТАТИ

20 грудня в прес-центрі УНІАН відбулася прес-конференція «2011 рік в освіті: виклики та результати». У заході взяли участь Павло Полянський, директор ГО «Центр освітнього моніторингу», та Ігор Лікарчук, директор МБО «Центр тестових технологій та моніторингу якості освіти».

image

Анонс прес-конференції на тему: «2011 рік в освіті: виклики та результати»

У вівторок, 20 грудня, о 12.30 в прес-центрі УНІАН (вул.Хрещатик, 1) відбудеться прес-конференція «2011 рік в освіті: виклики та результати».

image

ЦОМ реалізує проект щодо дотримання принципів толерантності при створенні підручників з історії

У грудні 2011 – квітні 2012 рр. Центр освітнього моніторингу реалізовуватиме за фінансової підтримки МФ «Відродження» проект «Дотримання принципів толерантності при створенні підручників з історії: методичний посібник для авторів та редакторів видавництв».

image

10 найавторитетніших діячів в освіті та вчителів

Журнал “Публічні люди” визначив 10 найавторитетніших діячів в освіті та вчителів. До обговорення було залучено директора Центру освітнього моніторингу Павла Полянського

image

Міносвіти бере під контроль всі ВНЗ

До 1 січня наступного року аграрні, медичні і транспортні навчальні заклади перейдуть під управління Міносвіти

image

Новий закон про вищу освіту: “за” і “проти”

Наступного тижня депутати планують прийняти у першому читанні новий проект закону, розроблений Кабінетом міністрів. У ньому – 200 балів за атестат, стипендія розміром з мінімалку і підвищення плати за навчання.

image
 f2e510a2