Архів місяця: Листопад 2011

Позиція Центу освітнього моніторингу щодо проекту Закону України Про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту”

Проект Закону України «Про внесення змін до Закону України “Про дошкільну освіту” внесено на розгляд Верховної Ради України без попереднього широкого громадського обговорення.

image

Кабмін говорить з дітьми зрозумілою мовою, розширюючи перелік мов викладання в дошкільних закладах

Уряд пропонує дозволити вільний вибір мови навчання в дитячих садах. У Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту, де підготували відповідний законопроект, вважають, що його прийняття охопить дошкільною освітою більше число дітей і гарантує їм виховання мовами національних меншин. У … finish reading Кабмін говорить з дітьми зрозумілою мовою, розширюючи перелік мов викладання в дошкільних закладах

image

Прес-анонс: Презентація Програми імені Фулбрайта в Одесі

21 – 22 листопада 2011 року в Одесі відбудеться низка зустрічей заступника директора Програми імені Фулбрайта в Україні Інни Бариш та асистента Програми Оксани Парафенюк зі студентами та викладачами вишів міста.

image

Київський форум: Студентське життя (відео)

Студенти за якісну освіту та європейські стандарти навчання

image

Знанням назвали ціну

Реформи громадської освіти призведуть до скорочення кількості навчальних закладів

image

Віртуальні підручники

Тепер уже ні в кого не викликає сумнівів: бравурні заяви керівництва Міносвіти про те, що дефіциту підручників у школах нинішнього року не буде, не що інше як примітивний самопіар.

image