Архів місяця: Вересень 2011

Стара розмова про державну мову

Як казав герой кінострічки «Кавказька полонянка», «а ти не плутай свою особисту вовну з державною»… Вочевидь, справи у провладної команди є настільки поганими, що людей хочуть відволікти від економічної скрути й політичних репресій в країні черговими «мовними» замороками.

image

Спільна позиція Центру освітнього моніторингу і Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти щодо проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році

11 вересня 2011 року МОНмолодьспорту винесло на обговорення проект Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році. Центр освітнього моніторингу (ЦОМ) та Центр тестових технологій і моніторингу якості освіти (ЦТТМЯО), проаналізувавши документ, дійшли спільного висновку: профільне міністерство в … finish reading Спільна позиція Центру освітнього моніторингу і Центру тестових технологій і моніторингу якості освіти щодо проекту Умов прийому до вищих навчальних закладів України у 2012 році

image

За даними МОНмолодьспорту в 2010-2011 рр. мережа шкіл в Україні скоротилася на 640

Відповідно до офіційного збірника Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України за загальною редакцією Д.В.Табачника, поширеного серед учасників підсумкової колегії 26 серпня, впродовж 2010-2011 років мережа шкіл суттєво скоротилась.

image

Вступна кампанія-2011: у ручному режимі

Цьогорічна вступна кампанія, попри те, що двері приймальних комісій не тріщали під натиском абітурієнтів, а міністр освіти не шкодував словесної риторики, запевняючи, що вона проходить планово й організовано, має свої особливості.

image

Боже слово – для малюків. В Україні відкрили перший православний дитячий садок

В Україні з’явився перший православний дитячий садок. Там всюди ікони, а навчання починатимуть молитвою. Садок за свій рахунок побудували меценати і передали релігійній громаді, щоб вчили малят відрізнити чорне від білого.

image

РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ЯКОСТІ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

Експерти Центру освітнього моніторингу (ЦОМ) в рамках проекту “Громадський центр аналізу освітньої політики “, що реалізується в 2011р. за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”, наприкінці минулого навчального року провели анкетування методистів районних відділів освіти на предмет вивчення їх погляду на стан … finish reading РЕЗУЛЬТАТИ ОПИТУВАННЯ ЩОДО ЯКОСТІ ШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ

image

«Діти прийдуть до шкіл усупереч владі»

Нові підручники учням будуть, а високі зарплати вчителям — навряд. Стан підготовки шкіл до нового навчального року, судячи з промовистих заяв влади, влучно схарактеризував Лесь Подерв’янський — «зростав процент жирів у маслі». Так скептично оцінив гучні месиджі Міністерства освіти, молоді … finish reading «Діти прийдуть до шкіл усупереч владі»

image