Архів місяця: Червень 2011

Прес-анонс: Готовність ВНЗ до вступної кампанії-2011

У п’ятницю, 1 липня, об 11:00 в прес-центрі інформаційно-аналітичного агентства «Главком» відбудеться прес-конференція на тему: «Готовність ВНЗ до вступної кампанії-2011».

image

Корупція у вищах: тісна спайка викладачів і студентів?

На запитання про основну причину хабарництва у вищих навчальних закладах 60% студентів відповіли, що їм легше заплатити, ніж вивчити. Про це під час круглого столу «Корупція у вищих навчальних закладах: як її здолати?» заявила директор фонду «Демократичні ініціативи» ім. Ілька … finish reading Корупція у вищах: тісна спайка викладачів і студентів?

image

Жодна державна програма в Україні не мала такої великої підтримки населення, яку має запровадження ЗНО

Про це сказав директор Центру тестових технологій моніторингу якості освіти Ігор Лікарчук. «За останні чотири роки дебатів навколо зовнішнього незалежного оцінювання було надзвичайно багато – від абсолютного неприйняття у 2006 році, до тієї картини, яку показують сьогодні

image

Корупція у ВНЗ – як з цим боротися?

Загальнонаціональне опитування студентів було проведене Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та фірмою “Ukrainian Sociology Service” з 23 березня по 3 квітня 2011 року.

image

Освіта – це не факт, а процес

Прийнято вважати, що виховуючи нове покоління, країна виховує себе і будує своє майбутнє. У цьому сенсі, чи є система освіти ключовим елементом? Держава без системи освіти – держава без майбутнього?

image

Круглий стіл на тему: «Корупція у вищих навчальних закладах: як її здолати?»

17 червня 2011 р., від 12.30 до 14.30 у приміщенні Українського національного інформаційного агентства “Укрінформ” (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл з представниками студенства та експертами на тему 4корупції у ВНЗ.

image

Що стоїть за злиттям вишів від Табачника?

Повільно, але впевнено Міносвіти “зливає” виші – бореться з їх кількістю шляхом приєднання одне до одного. У Львові Держінститут новітніх технологій та управління “влили” у “Політех”.

image

Від того, якою освіта буде сьогодні, залежить те, якою Україна буде завтра

Так вважає директор фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна. Саме тому закон про вищу освіту, яких на сьогодні пропонується не один варіант (один підготовлений депутатами, інший – Міносвіти) і які багато в чому відрізняються між собою, потребує докладного … finish reading Від того, якою освіта буде сьогодні, залежить те, якою Україна буде завтра

image

ПАВЛО ПОЛЯНСЬКИЙ, директор Центру освітнього моніторингу, про те, чим загрожує вишам і абітурієнтам «полегшена» вступна кампанія

«У вишах, де вступ «потрібних» абітурієнтів поза конкурсом практикувався в минулі роки, ці схеми нікуди й не зникали. Але тепер їх стане легше застосовувати»

image

Загрози цьогорічної вступної кампанії

Днями в Україні стартувало ЗНО. Незабаром розпочнеться гаряча пора для абітурієнтів. Експерти зі сфери освіти обговорили особливості цьогорічної вступної кампанії. Найбільш цікаві, на наш погляд, виступи, ми подаємо нижче

image
 f2e510a2