Архів місяця: Квітень 2011

Вища освіта: профанація Болонського процесу?

Після гучних студентських протестів Міносвіти скерувало на доопрацювання законопроект «Про вищу освіту». За цей час він пройшов певну еволюцію і, на перший погляд, позбувся деяких одіозних норм. Але від бюрократичного контролю і наміру економити на вищій освіті міністерство відмовлятися не … finish reading Вища освіта: профанація Болонського процесу?

image

Кому і навіщо потрібні раптові контрольні у школах?

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту взялося розвінчувати міфи про підсумкові контрольні роботи у школах, які, нагадаємо, легким розчерком пера власноруч ввело у 5-8 класах за три місяці до останнього дзвоника. Сьогодні на сайті відомства з`явилася стаття “Десять міфів … finish reading Кому і навіщо потрібні раптові контрольні у школах?

image

Ризики вступної кампанії-2011

До початку вступної кампанії залишилося кілька місяців, але громадськість уже застерігає, що новації Міністерства освіти створюють нерівні умови для абітурієнтів і зменшують прозорість доступу до вищої освіти.

image

ЯКА ДОЛЯ ОЧІКУЄ УКРАЇНСЬКЕ ЗНО?

Уже два роки поспіль Міністерство освіти і науки, молоді та спорту цілеспрямовано зводить нанівець значення зовнішнього незалежного оцінювання як механізму прозорого та рівного доступу до вищої освіти. Про це заявили експерти з питань освіти 7 квітня на прес-конференції «Ризики вступної … finish reading ЯКА ДОЛЯ ОЧІКУЄ УКРАЇНСЬКЕ ЗНО?

image

Прес-конференція: «РИЗИКИ ВСТУПУ ДО УНІВЕРСИТЕТІВ У 2011 РОЦІ»

В четвер, 7 квітня 2011 року, відбудеться прес-конференція експертів з питань освіти щодо виникнення нових ризиків під час цьогорічної вступної кампанії.

image
 f2e510a2