Архів місяця: Березень 2011

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ КОНЦЕПЦІЇ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ БАЗОВОЇ І ПОВНОЇ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

Експерти Центру освітнього моніторингу проаналізували проект Концепції нової редакції Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. На думку фахівців документ містить як позитивні підходи, так і вразливі положення

image

До питання про переваги і вразливі місця електронних підручників

В лютому 2010 р. Міністерство освіти і науки України разом зі своїм структурним підрозділом – Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти, Державним видавництвом «Освіта», компанією «Мост паблішинг» презентували альфа-версію електронного підручника PocketBook 901. Тоді ж було почато пілотний проект по … finish reading До питання про переваги і вразливі місця електронних підручників

image

Законопроект про вищу освіту. Прогрес чи регрес?

Своїми оцінками законопроекту про вищу освіту, котрий перебуває на доопрацюванні у Верховній Раді, в ефірі Радіо Свобода поділилися експерт Центру освітнього моніторингу Лілія Гриневич і екс-міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко.

image

У Києві відбулася жвава дискусія щодо реформ в освіті

Фонд Арсенія Яценюка «Відкрий Україну» разом із Міжнародним фондом «Відродження» провели насичену та жваву дискусію на тему на тему «Реформа Освіти: Болонський процес та автономія вищих навчальних закладів».

image

Табачник відхрещується від скорочення українських шкіл

Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Дмитро Табачник називає політичними інсинуаціями розмови про скорочення кількості шкіл із українською мовою навчання.

image

Павло Полянський: Міносвіти не скасує ЗНО, але зробить все для його нівелювання

- Щодо ідеї написання спільного підручника чи погодження з сусідами, то це «Fata morgana»; нічого цього не буде, тому що в цьому немає жодної потреби. Попередні всі проекти за участі інших країн, які набагато більше толерують одна одну, провалилися.

image
 f2e510a2