Архів місяця: Вересень 2010

НОВІ ПРАВИЛА ПРИЙОМУ ДО ВУЗІВ УХВАЛЯТЬ ЧЕРЕЗ МІСЯЦЬ

Міносвіти планує наприкінці жовтня затвердити нові правила прийому до вищих навчальних закладів країни на наступний рік.

image

Вступна кампанія-2011: Міносвіти хоче позбутися ЗНО?

Абітурієнти наступного року імовірно зможуть обійтися без результатів зовнішнього незалежного оцінювання, але натоміть складатимуть вступні іспити до вишів. На проекті умов вступу до вишів зупинився на прес-конференції у вівторок міністр освіти й науки

image

Школа життя по-українськи: Система профільної середньої освіти, яка успішно працює в Європі, з тріском провалилася в нашій країні

Шкільна реформа, результатів якої ніхто в нашій країні так і не побачив, закінчилася у двох кроках від фінішу. Замість того, щоб з початку нинішнього навчального року нарешті приступити до отримання профільної освіти, заради якої, власне, і починався перехід на 12-річку, … finish reading Школа життя по-українськи: Система профільної середньої освіти, яка успішно працює в Європі, з тріском провалилася в нашій країні

image

Павло Полянський про безперспективність 11-річки

Павле Броніславовичу, одним з аргументів нинішнього міністра освіти Дмитра Табачника, який запропонував знову повернутися до 11-річної школи, було твердження, що колишній склад профільного відомства так і не зміг підготувати систему до 12-річки. Ви згодні з подібними звинуваченнями?

image

Студентські організації погрожують масовими акціями протесту

Українські студентські організації готові вдатися до масових акцій протесту проти введення у ВНЗ плати за багато послуг

image

Умови вступу на 2011 р.: рівні умови для вступників чи «бонуси» окремим з них? (ФОТО, ВІДЕО)

Центр освітнього моніторингу передав лист-пропозиції до Міністерства освіти і науки України щодо вдосконалення Умов прийому до вищих навчальних закладів на 2011 рік. Про це сьогодні заявив на прес-конференції голова правління ЦОМу Павло Полянський.

image

Круглий стіл на тему: “Освітні реформи Кабінету Міністрів: легалізація корупції або соціальна необхідність?”

24 вересня – 13-00 – Круглий стіл на тему: “Освітні реформи Кабінету Міністрів: легалізація корупції або соціальна необхідність?”.

image

Прес-анонс: Як забезпечити чесний вступ до ВНЗ у 2011 році?

У четвер, 23 вересня, відбудеться прес-конференція за участі представників Центру освітнього моніторингу, Громадянської мережі ОПОРА та Комітету Виборців України. Під час заходу буде оприлюднено результати громадського аналізу проекту Умов прийому до ВНЗ на 2011 рік.

image

Експертна оцінка Умов прийому до вищих навчальних закладів на 2011 рік

Проект Умов прийому до університетів у 2011 році, розроблений Міністерством освіти і науки, суперечить передвиборчій програмі Президента та ставить бар’єри дітям з небагатих родин на шляху до престижних ВНЗ.

image

ЯК МОДЕРНІЗУВАТИ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНУ ОСВІТУ УКРАЇНИ

Центр освітнього моніторингу здійснив аналіз стану професійно-технічної освіти.

image
 f2e510a2