Архів місяця: Серпень 2010

Половина українських університетів не переживе тестування

Половина українських університетів не переживе тестування і закриються самі по собі. Станіслав Ніколаєнко, Лілія Гриневич про якість української освіти

image

Що рік навчальний нам готує?

Повернення до «одинадцяти річки» без належних змін програми викладання, нестача підручників та вибіркове її переписування з ідеологічним підтекстом, маніпуляції з тарифною сіткою нарахування зарплати вчителям, процвітання шкідливого фаст-фуду в школах та недостатній медичний догляд…Це неповний перелік «реформ» в освіті, які … finish reading Що рік навчальний нам готує?

image

Медогляди у школах мають бути реальними – експерт

Моніторинги здоров’я школярів потрібні, але вони повинні бути реальними. Таку думку висловила перший директор Українського центру оцінювання якості освіти Лілія Гриневич сьогодні на прес-конференції.

image

Корупція в приймальних комісіях стає популярною

Вступна кампанія показала, що ніш для корупції стало більше. Таку думку під час прес-конференції в «Обозревателе» висловила перший директор Українського центру оцінювання якості освіти, екс-начальник Головного управління освіти і науки міста Києва Лілія Гриневич.

image

Анонс «Ваша Свобода»: Підручники зміненої історії, або кому завадило золото Полуботка?

Гості: Павло Полянський, експерт Центру освітнього моніторингу, історик, Ігор Гирич, історіограф історії України.

image

Прес-конференція у «Главреді»: Новації 2010/2011 навчального року

1 вересня в 11:00 в прес-центрі медіа-холдингу «Главред» відбудеться прес-конференція на тему: «Проблеми середньої та вищої освіти в Україні та перспективи їх вирішення. Новації навчального року 2010/2011».

image

Шкоди від скасування 12-річної школи суспільство ще не зрозуміло

“Ми пішли шляхом зниження стандартів середньої освіти” Стратегічне рішення про впровадження 12-річної системи освіти в школі було правильним. Проте в Україні цю реформу лише задекларували, вважає екс-начальниця столичного управління освіти 45-річна Лілія Гриневич.

image

Рівень підготовки українських шкіл та джерела їх фінансування

До початку нового навчального року заплановано капітально відремонтувати понад дві тисячі будівель загальноосвітніх навчальних закладів, заявив міністр науки і освіти Дмитро Табачник.

image

Обіцяти — ще не означає одружитися

Колись давно мені заманулося з’їхати на гірському велосипеді з крутої крижаної гори. Тільки коли двоколісного друга почало заносити (а зупинитися вже ніяк!), усвідомила, яку дурницю втнула. Та часу на страх не залишалося: руки міцно вчепилися в кермо, тіло маневрувало. Піддалася … finish reading Обіцяти — ще не означає одружитися

image

Говард Еверсон: Чим краще освічені люди, тим менше вони піддаються контролю

У США в тестах для вступу до коледжів перевіряються здібності. Мета таких тестів – не перевірка того, чого дитину навчили, а виявлення того, якою буде успішність цієї молодої людини, якщо її приймуть до університету. Уряд в такі тести взагалі не … finish reading Говард Еверсон: Чим краще освічені люди, тим менше вони піддаються контролю

image