Архів місяця: Липень 2010

Лохотрон для батьків, або Місія нездійсненна-2

Подібно до вправного героя американського бойовика (не завжди, до речі, законослухняного), який невтомно боровся із закордонною мафією, українські чиновники і депутати-коаліціянти героїчно рятують українську освіту від «згубного» впливу Європи та реформ попередників.

image

Большая перемена. За и против 11-летки в школе

В Украине очередная школьная реформа. Минобразования упразднило 12-й класс, зато ввело обязательное дошкольное образование для 5-летних детей

image

Яким має бути зміст сучасної історичної освіти в Україні: проблеми взаємодії академічної й дидактичної історії

Павло Полянський, кандидат історичних наук, старший й науковий співробітник НАПНУ, автор підручників: Шановні колеги, найперше, на моє переконання, ні «кризи історичної науки», ні «кризи методики та дидактики», ні «кризи історичної освіти» – явищ, про які останнім часом раптом заговорили теперішні керівники … finish reading Яким має бути зміст сучасної історичної освіти в Україні: проблеми взаємодії академічної й дидактичної історії

image

Технічна зупинка (?) української освіти

Після багаторічних спроб реформування українська освіта сьогодні інерційно дрейфує в очікуванні наслідків ухвалення 6 липня Закону України «Про внесення змін до законодавчих актів України з питань загальної середньої та дошкільної освіти (щодо організації навчально-виховного процесу)».

image

Що буде зі школою після «реформи Табачника»?

У скасуванні «дванадцятирічки» та переході до 11 років навчання у школі не знаходять позитиву навіть деякі регіонали. Експерти у сфері освіти звинувать владу у спробі зекономити кошти на освіті

image

ЗНО: позитиви, негативи та шляхи вдосконалення

Круглий стіл «ЗНО: позитиви, негативи та шляхи вдосконалення». Організатор круглого столу — Фонд «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва

image

Табачник повернув освіту в бік Росії

Влада згортає процеси інтеграції України в європейський освітній простір. Про це сьогодні на прес-конференції в «Главкомі» заявила координатор напряму «Суспільство знань» в Уряді змін, перший директор Українського центру оцінювання якості освіти Лілія Гриневич, коментуючи ухвалення закону про 11-річну середню освіту.

image

В освіті відбулося back to USSR – Полянський

Скасування дванадцятирічної системи освіти в школі обумовлена тим, щоб заощадити бюджетні кошти і синхронізувати освітній процес з Росією. Про це в прес-центрі «Главкому» заявив голова правління Центру освітнього моніторингу Павло Полянський.

image

Прес-конференція: «НАСЛІДКИ СКАСУВАННЯ 12-РІЧНОГО НАВЧАННЯ В ШКОЛІ»

У четвер, 8 липня, о 10.00 в прес-центрі інформаційно-аналітичного агентства «Главком» відбудеться прес-конференція на тему: «Наслідки скасування 12-річного навчання в школі».

image

Малоосвіченими людьми легше керувати

Минули 100 владних днів. За цей час освіта неодноразово опинялася в центрі бурхливих обговорень. Адже дано багато обіцянок: від належної заробітної плати вчителя до входження наших університетів до ТОП-рейтингів вишів світу. Що ж зроблено для цього?

image
 f2e510a2