Архів категорії: Державно-громадське управління освітою

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОНОВЛЕНОГО ВАРІАНТУ ПРОЕКТУ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ В СТАРШІЙ ШКОЛІ

На офіційному веб-сайті профільного міністерства у рубриці «Громадське обговорення» розміщено документ під назвою «Оновлений варіант Концепції профільного навчання в старшій школі» – доопрацьований варіант документу, щодо якого Центр освітнього моніторингу 1 липня 2013 р. дав експертну оцінку (Див.: Експертна оцінка … finish reading ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ОНОВЛЕНОГО ВАРІАНТУ ПРОЕКТУ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ В СТАРШІЙ ШКОЛІ

image

Полянський: Нестача абітурієнтів – не привід закривати ВНЗ

Директор Центру освітнього моніторингу Павло Полянський вважає, що не слід вважати аутсайдерами навчальні заклади, до котрих було подано мінімальну кількість заяв від абітурєнтів.

image

У підручниках історії намагаються повернути радянські міфи – екс-урядовець

Підручники, затверджені Міністерством освіти України, упереджено висвітлюють історичне минуле, а в регіонах деякі вчителі дозволяють собі тенденційне викладання предмету. Про це заявив в ефірі програми «Ми разом» голова правління «Центру освітнього моніторингу», колишній заступник міністра освіти Павло Полянський.

image

В Україні розплодились вузи-”супермаркети дипломів”, а вступники їдуть вчитись за кордон

Експерти-освітяни підбили підсумки вступної кампанії-2013 та розповіли, з якими проблемами довелося зіткнутися цьогорічним абітурієнтам.

image

Новий ректор Франкового вишу

На посаду очільника ЛНУ ім. I. Франка п’ятеро кандидатів. У списку, крім екс-ректора Івана Вакарчука, є посол, юрист, філософ та економіст

image

Держзамовлення: цьому вузу дамо, цьому — не дамо…

Держава щороку витрачає мільйони на підготовку нікому не потрібних спеціалістів

image

Вузи зменшуватимуть вартість навчання

27 червня завершилися тести зовнішнього незалежного оцінювання. Заяви на їх складання надійшли від 322 тис. осіб — це на 6 тис. менше, ніж торік. Із 1 до 31 липня абітурієнти подають документи до вузів на вступ. Студентів набиратимуть за результатами … finish reading Вузи зменшуватимуть вартість навчання

image

ЕКСПЕРТНА ОЦІНКА ПРОЕКТУ НОВОЇ РЕДАКЦІЇ КОНЦЕПЦІЇ ПРОФІЛЬНОГО НАВЧАННЯ

Логіка розвитку освіти спонукає до перманентного удосконалення її законодавчої бази, а багаторічна практика втілення законодавчих приписів дозволяє виявити переваги й недоліки реалізації тієї чи іншої теоретичної педагогічної моделі.

image

Павло Полянський: Корабель під назвою “законопроекти про вищу освіту” залишив порт приписки Освіта і розпочав дрейфувати політичним океаном”

Тези виступу голови правління ЦОМ на круглому столі в Укрінформі “Закон про вищу освіту: що, де, коли?” 12 червня 2013 р.

image

Анонс: Круглий стіл на тему “Закон про вищу освіту: що, де, коли?”

12 червня 2013 р. з 10.00 до 12.00. у Києві в інформаційному агентстві УКРІНФОРМ (вул. Б. Хмельницького, 8/16) відбудеться круглий стіл на тему “Закон про вищу освіту: що, де, коли?”.

image
 f2e510a2